Úvod ľudia a vzťahy Znovuobjavenie po tridsiatke? Áno!

Znovuobjavenie po tridsiatke? Áno!

7255
0
ZDIEĽAŤ
Znovuobjavenie po tridsiatke? Áno!
Znovuobjavenie po tridsiatke? Áno!

Pre mnohé ženy je dosiahnutie tridsiatky hotovou katastrofou! Ste typ ktorý sa ide zblázniť alebo to beriete s nadhľadom? Toto okrúhle číslo pre mnohé znamená obdobie nutného dospievania, rodiny, záväzkov ale i imaginárneho starnutia.

Som si istá, že mnohé z vás prechádzajú akousi krízou, pretože si začínate viac uvedomovať hodnotu vášho života, vaše ciele prestávajú byť také jasné pretože žijete v tej najuveriteľnejšej realite.

Mnohé z vás strácajú snahu dosiahnuť svoje sny, majú problém sa zabaviť, zatancovať, zblbnúť, odviazať sa.. . Často prestanete žiť. Ako to napraviť?

Práca, práca a samá práca. Dajte si s ňou chvíľu pokoj. Nájdite si čas na seba. Absolvujte oddychový pobyt, či hoci o neškodnú prechádzku s kamoškami zo strednej, z výšky. To vás opäť vtiahne do deja, budete mať pocit že ste stále mladá. Zistíte, že sa vaše problémy možno trošku líšia, od problémov študentského života. Ale nebudete v tom sama.

Budete mať kamošku s ktorou zaspomínate na časy (nedávno minulé!), oporu, mašinku plnú smiechu. Ak stredná nebola práve vašou silnou stránkou som si istá že vo vašom okolí sa nájde aspoň jedna priateľka, ktorej by ste požičali i svoj najobľúbenejší rúž.

Nezabudnite sa smiať, robiť si srandu. Zo seba, z vašich problémov. Nevravíme, aby ste ich brali na ľahkú váhu.. . Avšak, naozaj.. Úprimne povedané, zľahčuje to situáciu. Naozaj ju zľahčuje. Smiech vždy pomôže, možno otvoríte oči aj vašej kamoške.  Týmto chceme do vášho podvedomia vniesť tú dôležitú myšlienku, myšlienku o sile smiechu.

Pomôcť vám môže i váš partner. Stereotypný vzťah je naozaj nuda a tak by charakterizovali tínedžeri starých ľudí. Nemáme pravdu? Nuda nieje naozaj cool, nie je výsadou mladých a šťastných. Čím je teda nuda?

Nuda je slovo, ktoré v súvislosti so svojím životom viac používať nebudete (okrem situácií, kde jasne vysvetľujete svojej priateľke, s vašim rúžom na perách, že ste nudu konečne porazili)! Skúste zaujímavé rande, obyčajné kino, zábavu v bare, koncert či festival! Oživte váš vzťah!

Dôležitá je aj hudba, ktorú počúvate. Nemáte pocit, že počúvate samé monotónne opúšťačky? Skoncujte s tým! Potrebujete rytmickú hudbu, ktorá rozprúdi krv vo vašich žilách. Spievajte si, zatancujte si.

Ďalšou radou, ktorú vám môžeme poskytnúť je zmeniť vašu rannú rutinu. Ráno je základom dňa, upravte ju. Ste ráno unavené, kritizujete sa každé ráno v zrkadle, nadávate na vstávanie či nútenú prácu? Zmeňte to! Musíte to zmeniť! Zapnite si rádio, zostavte si vhodný playlist na vaše ráno. Rytmické chuťovky ktoré vás rýchlo preberú!

Dôležitý je aj váš výzor. Obliekanie do fádnych a tmavých farieb nepomôže ani vašej nálade, ani farbe vašej pleti. Budete vyzerať unavene a strhane. Pomocou viacerých farebných testov môžete zistiť, aká farba vám pristane presne podľa farby pleti, vlasov či očí.  Pristane vám červená? Modrá či smaragdovo zelená?

Pokiaľ nemienite vymieňať celý šatník, úplne postačí oživiť šedý kabátik krásnou červenou šatkou, či využiť iné módne doplnky. Pohrajte sa s nimi! Pozor však na výzor alá kanárik.

Nebojte sa vyjadriť samú seba! Avšak stále buďte primeraná svojmu postaveniu. Ste žena na úrovni, nie bláznivá tínedžerka. Ste manželka, nie žiarlivá mrcha! Máte postavenie, ale máte aj svoj život. Žite ho tak, aby ste to naozaj nikdy neľutovali. Život je nato, aby ste ho žili.

 

 

 

4