Úvod ľudia a vzťahy ReFresh Bistro: Revitalizácia školských bufetov na Slovensku sa rýsuje

ReFresh Bistro: Revitalizácia školských bufetov na Slovensku sa rýsuje

1420
0
ZDIEĽAŤ
ReFresh Bistro: Revitalizácia školských bufetov na Slovensku sa rýsuje

Úspešná česká sieť ReFresh Bistro, ktorá prevádzkuje viac ako 50 školských bufetov, plánuje expanziu na slovenský trh, čím otvára novú kapitolu zdravého stravovania pre slovenské školy.

Prípravy na vstup do slovenského školstva

ReFresh Bistro aktuálne rieši registráciu spoločnosti a administratívne úkony pred vstupom na slovenský trh. Niekoľko bratislavských škôl už prejavilo záujem o spoluprácu, čo svedčí o veľkom potenciáli tejto expanzie.

Zdravé a chutné alternatívy pre školákov

ReFresh Bistro sa zameriava na ponuku zdravých a chutných jedál z kvalitných surovín ako alternatívu k bežným školským občerstveniam. Zákazníci si môžu vychutnať ovocné šaláty, celozrnné pečivo, zeleninové pokrmy a zdravé nápoje.

Podpora miestnych výrobcov a udržateľnosť

Spoločnosť dáva dôraz na spoluprácu s miestnymi dodávateľmi, aby zabezpečila čerstvosť a kvalitu potravín. ReFresh Bistro tiež klade dôraz na ekologické riešenia, ako sú recyklovateľné obaly a minimalizácia potravinového odpadu.

Rozširovanie pôsobenia na Slovensku

V priebehu dvoch rokov plánuje ReFresh Bistro otvoriť desiatky nových pobočiek na Slovensku. Spoločnosť už rokuje s niekoľkými školami a je otvorená novým príležitostiam pre spoluprácu.

Vzdelávanie a partnerstvo so školami

ReFresh Bistro hodlá spolupracovať so školami, rodičmi a komunitami na vzdelávanie o výžive a zdravom stravovaní. Plánuje organizovať workshopy a vzdelávacie programy pre študentov, aby zdôraznilo dôležitosť zdravého životného štýlu.

ReFresh Bistro je pripravené priniesť inovatívne riešenia školského stravovania na slovenský trh a zlepšiť kvalitu jedál v školách. Ak máte záujem o spoluprácu alebo viete o škole, ktorá by mohla mať záujem, neváhajte sa obrátiť na spoločnosť. ReFresh Bistro sa teší na spoluprácu so slovenskými školami a príležitosť priniesť zdravé stravovanie do každodenného života študentov. Spoločnosť verí, že aktívna spolupráca a vzájomná podpora prispejú k zdravšiemu a šťastnejšiemu prostrediu pre budúce generácie na Slovensku.

4