Úvod Life & Style Hor sa do hôr!

Hor sa do hôr!

1710
0
ZDIEĽAŤ
Hor sa do hôr!
Hor sa do hôr!

Ani sa nenazdáme a príjemné jarné počasie je čoskoro tu! Čo to znamená? No predsa teplejšie a najmä slnečné počasie, ktoré je ideálne na túru do našich krásnych slovenských hôr. Že sa nebojíte turistiky ani v zime? Výborne! Aby ste si však túru či prechádzku čarokrásnou prírodou dokonale užili a skutočne si oddýchli, nezabudnite si so sebou pribaliť pomocníka v podobe vzduchového vaku, ktorý vám poslúži na sedenie, ba dokonca ležanie v podstate kdekoľvek a kedykoľvek. Že neviete o čo ide? Poďme si v krátkosti zhrnúť, čo je vzduchový vak a aké výhody pre vás poskytuje.

Lazy bag – spoločník na cestách

Lazy bag, ktorý môžeme voľne preložiť ako vzduchový vak, je skvelým spoločníkom na cestách, ktorý ľudia využívajú nielen na túre, ale v podstate kdekoľvek. Či už ste sa rozhodli relaxovať na záhrade, kúpalisku, festivale alebo pri mori, práve vzduchový vak SeeTee je to, čo by vám v ruksaku chýbať rozhodne nemalo. Dokonca ho môžete umiestniť rovno pred televíziu a vychutnať si komfortné sedenie, trebárs pri šálke vašej obľúbenej kávy. A keď sa rozhodnete vziať si ho so sebou, behom pár sekúnd ho šikovne zbalíte a vložíte do vrecka vo vašom ruksaku či cestovnej taške. Že to znie až príliš jednoducho? Áno, lazy bag je praktickým doplnkom, ktorého „obsluha“ je skutočne jednoduchá a bezproblémová.

Pre celú rodinu!

Vzduchový vak s bezpumpovým nafukovaním je určený pre celú rodinu – deti, rodičov, starých rodičov, príbuzných … Je vyrobený z vysokokvalitného a ekologického materiálu tzv. ripstop nylónu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu, čiže vak môžete umiestniť na akýkoľvek povrch. Jeho hmotnosť je 1,2 kg, čiže pomocou transportného obalu s popruhmi cez plecia ho premiestnite bez problémov. Dajte aj vy prednosť pohodlnému vaku vyrobeného pomocou patentovanej technológie a využite výhody, ktoré vám ponúka!

4