Úvod Life & Style Ako poraziť únavu pri šoférovaní na dlhé trasy?

Ako poraziť únavu pri šoférovaní na dlhé trasy?

1538
0
ZDIEĽAŤ

Dlhé cesty autom sú vždy spojené s únavou, ktorú je však v prípade vodičov potrebné rýchlo a efektívne eliminovať. Vydať sa môžete tradičnými spôsobmi nabudenia organizmu, alebo môžete vyskúšať výhodné tablety Kofex!

Medzi tradičné spôsoby, ako nabudiť organizmus počas dlhej cesty, patria napríklad pravidelné prestávky, dostatok tekutín, prípadne neskôr ešte efektívnejšie nástroje, ako napríklad káva či energetické nápoje. Keď si to však rozoberieme na drobné, žiaden z týchto zaužívaných spôsobov nabudenia organizmu pri dlhej ceste autom nie je úplne výhodný. Krátke rozhýbanie tela na čerstvom vzduchu je síce fajn, no zaberie vám veľa času a jeho skutočný prínos pre porazenie únavy je len minimálny. To isté sa dá povedať aj o pití tekutín. Áno, piť veľa vody, prípadne sladených nápojov, počas cesty autom je mimoriadne dôležité, no to samo o sebe výraznú úľavu od únavy neprinesie.

Káva dokáže skutočne zabrať, rovnako aj energetické nápoje s vysokým obsahom kofeínu. No aj tieto spôsoby porazenia únavy majú svoje negatíva. Kvôli káve musíte zastaviť, počkať, kým trochu vychladne a v neposlednom rade, nie každému káva chutí. Energetické nápoje sú síce chutné a častokrát aj efektívnejšie ako káva, no obsahujú množstvo chemických prísad, ktoré pre telo nie sú práve najlepšie. Ak teda cestujete často, energetické nápoje nie sú práve najzdravším riešením.

Stačí jedna tableta!

Tu sa k slovu dostávajú tablety Kofex s obsahom kofeínu. Tie môžete nosiť stále pri sebe a užiť ich môžete kedykoľvek počas jazdy, nemusíte neustále zastavovať. Každá tableta Kofex obsahuje presne vymedzené množstvo kofeínu, ktorý dokáže efektívne nabudiť mozog, no zároveň je bezpečný a nespôsobuje závislosť. Tablety Kofex sú tak ideálnym spôsobom nabudenia mozgu a porazenia únavy tak pre vodičov, ako aj pre študentov. Kde ich zakúpite? Napríklad, v e-shope Greenlike.sk, kde ich nájdete za najlepšiu cenu!

4