Úvod Life & Style Spríjemníte si váš pobyt vďaka lazy bag-u!

Spríjemníte si váš pobyt vďaka lazy bag-u!

1754
0
ZDIEĽAŤ
Spríjemníte si váš pobyt vďaka lazy bag-u!
Spríjemníte si váš pobyt vďaka lazy bag-u!

Chystáte sa na predĺžený víkend do Tatier? Alebo plánujete vytúženú zimnú dovolenku s celou rodinou, na ktorú sa už neviete dočkať? A čo by ste povedali na to, kedy si váš pobyt spríjemnite vďaka sedaciemu vaku, ktorý oceníte nielen „na cestách“, ale pokojne aj v pohodlí domova či na záhrade.

Rôznorodé využitie vzduchového vaku!

Vzduchový vak je skvelý spoločník, s ktorým si dokážete vytvoriť pohodlie v podstate kdekoľvek a kedykoľvek. Ide totiž o rozmerný vak, z ktorého môžete spraviť už behom pár sekúnd komfortnú pohovku určenú na akýkoľvek povrch – kamenistý, piesočný, trávnatý … Tak rýchlo, ako sa vzduchový vak nafúkne do priestrannej pohovky, tak rýchlo sa vypustí a zbalí do malého vaku, ktorý si môžete prehodiť cez plece či rovno do ruksaku a ani nebudete vedieť, že ho nesiete. Avšak, lazy bag má rôznorodé použitie, čiže je len na vás, či vám bude robiť spoločnosť na festivale, dovolenke, záhrade či turistike.

Z čoho je vzduchový vak vyrobený?

Aj vás zaujíma, z čoho je tento pohodlný, no zároveň odolný vzduchový vak vyrobený? Pri jeho výrobe sa využíva patentovaná technológia a vysoko kvalitný ripstop nylon, ktorý je zárukou super pohodlia. Okrem toho je lazy bag šetrný voči životnému prostrediu, ktoré nijakým spôsobom neohrozuje. Nízka hmotnosť 1,2 kg či bezpumpové nafukovanie predstavujú ďalšie z výhod, pre ktoré si nafukovací vak zamilujete aj vy! Odolná dvojitá vrstva chráni vak pred mechanickým poškodením, a práve z tohto dôvodu ho môžete umiestniť na akýkoľvek povrch. Súčasťou je praktické vrecko na mobil i tablet, či zapínanie s poistným tlačidlom, ktoré určite oceníte aj vy. Spríjemnite si sychravý jesenný večer pri vašej obľúbenej knižke, šálke horúcej čokolády a nechajte sa rozmaznávať mäkučkým vakom na sedenie, ktorý vám poskytne toľko priestoru, koľko len potrebujete.

4