Úvod Life & Style Pripravte svoju záhradu na letné grilovanie

Pripravte svoju záhradu na letné grilovanie

1477
0
ZDIEĽAŤ
Pripravte svoju záhradu na letné grilovanie

Čo sa vám vybaví ako prvé pri predstave dokonalého leta? Kúpanie v osviežujúcej vode jazera, dovolenka pri mori, čarovné západy slnka, šplhanie na štíty hôr či čas strávený s rodinou a priateľmi?

Pozvite svojich blízkych do vašej záhrady, leto je ideálnym obdobím na grilovačky či posedenia pod belasou oblohou, preto sme sa rozhodli pripraviť pre vás niekoľko tipov na vytvorenie záhradného posedenia, ktorým ohúrite.

Nábytok, ktorý vydrží 

Pri výbere nábytku do záhrady treba dbať na materiál, ktorý je trváci a odolá každým výstrelkom počasia, no ruky dajte preč od všetkého z plastu. Dominantným materiálom je drevo, zvoľte drevené záhradné stoličky, drevené záhradné stoly, drevené záhradné sedenie z masívu, na ktorom usadíte celú rodinu.

Drevo vašej záhrade sadne a ulahodí oku každej návštevy. Jeho údržba je taktiež výhrou, pred každou sezónou ho natrite teakovým olejom, nábytok sa vám odvďačí svojou niekoľkoročnou výdržou.

Nezabúdajte ani na to, že prach si nevyberá a váš nábytok bude nutné počas sezóny očistiť. Uprednostnite preto záhradné sedenie a drevené záhradné stoličky bez náročného zdobenia, určite si na nás potom pri upratovaní spomeniete.

Svoje záhradné sedenie si môžete vyskladať aj z niekoľkých kusov nábytku tak, aby splnilo všetko, čo od neho očakávate. Doprajte si chutnú kávu či pohár vínka na pohodlnej zostave Nourd z akácie, ktorú môžu doplniť drevené záhradné stoličky a drevený masívny stôl Manhattan, pri ktorom si vychutnáte všetky dobroty z grilovačky.

Pripravte svoju záhradu na letné grilovanie
Záhradná zostava Manhatann – Estilofina.sk

Bodka na záver

Aj záhradné sedenie z masívu môže pôsobiť romanticky, atmosféru vyčaríte doplnkami, ktoré dizajn vašej záhrady dotiahnu do dokonalosti. Stavte na kvety, vankúše, lampáše či dekoratívne koše.

Položte na drevené záhradné stoličky mäkké a pohodlné podušky, ktoré doladíte k tým na pohovke alebo lavici a vytvoríte tak jeden harmonický celok.  Záverečný wau efekt za vašim dokonalým večerom s blízkymi pri grilovačke dodajú záhradné svetielka a zažaté lucerny.

 

4