Úvod Life & Style Hit jesene: tieto bundičky vo vašom šatníku nemôžu chýbať

Hit jesene: tieto bundičky vo vašom šatníku nemôžu chýbať

1592
0
ZDIEĽAŤ

Ste pripravené na chladné jesenné rána? Máte už v skrini či v šatníku zavesené teplé oblečenie na prichádzajúce sychravé dni? Jesenné počasie znamená ochladenie, ktoré so sebou prináše vrstvenie. Neradi sa schovávate pod neforemné vrstvy oblečenia? Ručíme vám za to, že tieto jesenné či zimné bundy si zamilujete.

Mnoho žien má vo svojom šatníku aj staršie kúsky, ktoré túto jeseň a zimu môžu bez problémov využiť a byť stále IN. Ide napríklad o kožené a koženkové bundy. Tento typ sa dokonale hodí na prechodné obdobie a bundu zladíte takmer ku všetkým farbám a typom nohavíc, svetrov či tričiek. Skúste napríklad farebný bavlnený rolák, rifle, športovejšie tenisky a k tomu koženkovú bundu, napríklad so zvieracím vzorom.

A čo tak klasická bunda s troškou kožušinky na kapucni? Nebojte sa siahnuť po jednej či dvoch farebných variáciách. Teplá bunda na chladnejšie mesiace v príjemných jesenných farbách ladí k rifliam i slušným nohaviciam. Zároveň vám poskytne dostatočný komfort. Bonusom je našuchorená veľká kapucňa, ktorá ukryje vašu hlavu i s náročnejším účesom. Získate tak funkčnú a štýlovú bundu do chladného počasia.

Trošku extravagancie neuškodí ani túto jeseň. Vyskúšali ste už kožušinu? Ak nie, odporúčame vám vyskúšať si tento rok aj jeden kúsok mierne odlišný od obyčajných búnd. Kožuch vám umožní cítiť sa luxusne a zároveň vás príjemne zahreje. Navyše, ak má ešte aj kapucňu, budete sa cítiť veľmi príjemne. V kombinácii s čiernou, či bielou farbou vášho outfitu budete cieľom mnohých zaujatých pohľadov. Plus, kvôli jej výrobe dnes už nemusí trpieť žiadne zvieratko.

Ak máte v skrini z minulého roka aj nejakú bomberu, prípadne viac kúskov, určite sa ich  nevzdávajte! Rok čo rok sa tieto bundy, inšpirované americkými letcami, tešia veľkej obľube. Pritom ich môžete využiť aj v chladných i trošku príjemnejších mesiacoch, záleží len na vás. Na výber máte z tenších, vyplnených alebo kožušinkových bomberiek.

Pri bundách je dôležité zladiť nohavice a topánky. Ak sa rozhodnete pre bundy, ktoré sú v jesenných farbách, pokojne sa nebojte experimentovať a skúsiť si napríklad obuť niečo zaujímavejšie a extravagantnejšie. Pokiaľ si však vyberiete výstrednejší vrch, napríklad kožuch, vtedy stavte na istotu. Zvyšok oblečenia vyberajte striedmo a v zladených odtieňoch. Odmenou vám bude skvelý outfit so zvýraznením nového kožucha.

 

Jesenné kúsky spomentué v článku nájdete na modanoemi.sk

4