Úvod Life & Style Ako usporiadať tú najlepšiu narodeninovú party?

Ako usporiadať tú najlepšiu narodeninovú party?

2445
0
ZDIEĽAŤ
Ako usporiadať tú najlepšiu narodeninovú party?
Ako usporiadať tú najlepšiu narodeninovú party?

Rozmočené chlebíčky, zvlhnuté chipsy, nechutná sirupová voda, všetci mobily v rukách a pozeráte nejaký napínavý film? Takto vyzerajú niektoré nevydarené narodeninové oslavy detí, teenagerov, ale aj mladých dospelých ľudí. Povýšte narodeninové oslavy na nový level a vyberte si aktivitu, pri ktorej sa všetci naozaj zabavíte.

Laser aréna

Paintballová farba sa ťažko umýva? Airsoftové zbrane dokážu spôsobiť pekné modriny? Vyskúšajte laser game arénu. Laserové zbrane vám nespôsobia absolútne žiadne zranenie, celý priestor vám bude pripomínať najznámejšie sci-fi filmy a čo je najdôležitejšie, strieľať sa môžete počas celého roka. Je jedno, či zastrelíte kamaráta, ktorého ste na oslave ani nechceli, alebo šéfa celého oddelenia firmy. V laser aréne sa zabaví úplne každý.

Virtuálna realita

Radi na internete sledujete videá, kde ľudia prepadajú rôznym hrám a vizualizáciám v extrémne realistickej virtuálnej realite? A čo tak stráviť zopár hodín v takejto realite spoločne s priateľmi? Tí, ktorí na tento druh zábavy nie sú práve stavaní, určite ocenia množstvo spoločenských hier, biliard, konzolové hry, a dospelé osadenstvo určite zavíta aj do perfektne vybaveného baru.

Oslavy na mieru

Je úplne jedno, či oslavujete 5 alebo 99 rokov. Na oslave sa má oslavovať. Ak je vašim cieľom zažiť niečo viac, než len nudné posedenie pri občerstvení a poháriku, vyberte pre svojich hostí aktivitu, na ktorú nikdy nezabudnú. Chystáte pre známeho prekvapenie v podobe narodeninovej oslavy na mieru? Zábavná akčná aktivita ho určite poteší.

Teambuildingy a rozlúčky so slobodou

Spomínané aktivity nie sú, samozrejme, vhodné len pre narodeninové oslavy, veľmi veľkej obľube sa tešia aj pri firemných teambuildingoch či posledných pánskych a dámskych jazdách pred sobášom. Koniec koncov, aj obyčajný piatok môžete ísť inam, než len do kina a domov.

4