Úvod ľudia a vzťahy 7 tipov pre randenie

7 tipov pre randenie

4495
0
ZDIEĽAŤ
7 tipov pre randenie
7 tipov pre randenie

Je nám jasné, že na každého chlapa neplatia rovnaké pravidlá, avšak existujú určité stálice. A tie ocenia všetci – muži. Prinášame vám 7 tipov pre randenie, ktoré vám určite pomôžu získať váš idol a nedonúti vám meniť sa. Ak sa nimi budete riadiť, očakávajte úspech. Výhodou týchto typov je ich všestrannosť takže ich môžete využiť vo viacerých sférach. Veselo do toho!

  1. Vyhnite sa barovej scéne

Myslíme, že to každá, teda takmer každá, poznáte. Sedíte pri bare a čakáte kým vás osloví váš budúci manžel. Zakaždým keď tam ste nasleduje rovnaký scenár. Možno vás aj niekto osloví, ale povedzme si na rovinu. Chlapi sliediaci v bare nehľadajú dlhodobý vzťah ale len chabé rýchlovky. Nie je nič originálnejšie ako povedať, že ste svojho muža (alebo frajera, aby sme nepredbiehali) stretli v bahennom behu?

Tým myslíme.. . Rozšírte svoje body pôsobenia. Skúšajte nové veci, stretávajte sa s priateľmi vašich priateľov. Nevyhýbajte sa ľuďom. Nikdy neviete koho stretnete. A čo bude potom.

  1. Nechajte to na priateľov

Pokiaľ si myslíte že je to s vami naozaj zlé, požiadajte o pomoc priateľov. Inak povedané, nech vám niekoho dohodia. Oni vás poznajú lepšie ako rodičia, takže by to pre nich nemal byt problém. Jasné, že nemyslíme rande na slepo, ale pokiaľ patríte medzi odvážnejšie ženy, prečo nie?

Druhou vecou, prečo by nebol tento nápad zlý je to, že okrem toho že vás kamarátky poznajú, určite by vám nevybrali nejakého zlosyna. Skúsiť môžete aj dvojité rande, kde budete mať istotu že sa budete mať o čom baviť. Minimálne so svojou priateľkou. Tento variant je vhodný pre ženy, ktoré sa označujú za introvertky.

  1. Rande s kamarátom?

Pre niekoho je to možno pasé, iné si udržujú schválne friend-zone. Vraj preto, aby vedeli komu sa vyplakať v prípade nepodareného vzťahu. Friend-zone nemusí byť vždy taká zlá. Prečo? Pokiaľ sa svami kamarát, ktorý mal o vás záujem, stále baví – nemáte nad čím váhať. Vydržal aj keď ste ho odmietli.

  1. Introvertka? Žiaden problém

Povedzme si na rovinu. Niektoré ženy sú proste introvertky. Možno ste to práve vy! Nie je to žiadna vada, chyba či nevýhoda. Všetko má svoje pro a proti. Pokiaľ patríte medzi introvertné typy, odporúčame využitie moderných technológií – zoznamky.

Nemyslíme tým žiadne trápne sociálne siete, ale seriózne zoznamky – s ochranou osobných údajov. Je to veľmi dôležité a pri každej registrácií odporúčame prečítať si aspoň hlavné požiadavky s ktorými musíte súhlasiť.

Využiť môžete taktiež facebook. Pridávať si ľudí s ktorými nemáte nič spoločné je síce trochu okaté, ale za skúšku nič nedáte. A možno sa s ním budete raz na tom smiať.

  1. Prvé dojmy?

Mylné rady, ktoré hovoria minimálne o 15 minútovom meškaní sú fakt pasé. Nikdy nenechajte muža čakať viac ako 5 minút. 5 minút je celkom optimálny čas. Čo ak by meškal a vy ste tam boli načas? Trapas pre neho, nevedel by sa sústrediť celý večer – pravdepodobne. Takže dámy, 5 minút je optimálny čas.

Všímajte si na ňom aj to, ako prišiel upravený, či on sám prišiel načas, či všetko dobre naplánoval. Prvé rande vám povie viac ako si myslíte. Avšak nesúďte, len sa domnievate.

  1. Nehrajte sa na superhrdinku

Nehrajte sa na superhrdinku, ale ani sa neľutujte či neponižujte. Berte seba takú ako ste. Je dobré pochváliť sa ale všetko s mierou. Pýtajte sa a zaujímajte sa o neho. Nenechajte ho rozprávať celú dobu len o sebe. Nebojte sa udať smer konverzácie či vyjadriť svoj úprimný názor – všetko asertívne.

  1. Rozprávanie

Ako sme naznačovali v bode šesť, rozprávanie je alfa a omega. Avšak netreba to preháňať. Máte tendenciu rozprávať veľa? Alebo naopak nepoviete ani ň? Nájdite ten správy kompromis a musíte sa naučiť kedy je dosť.

4