Úvod ľudia a vzťahy 10 múdrych typov pre ženy, ktoré žijú samé

10 múdrych typov pre ženy, ktoré žijú samé

4920
0
ZDIEĽAŤ
10 múdrych typov pre ženy, ktoré žijú samé
10 múdrych typov pre ženy, ktoré žijú samé

Možno sa vám zdá táto téma trochu banálna. Pretože stále máme okolo seba veľa priateľov, frajerov, rodinu a možno i psa. Ale tam vonku sa nachádzajú ženy, ktoré sú úplne samé. Nove mesto? Zlé vzťahy s rodinou? Môžeme to odôvodniť rôzne, každopádne aj takéto prípady sa stávajú. Niekedy v živote ostaneme sami, ale netreba všetko hádzať za hlavu a upadať do depresie, ktorá môže náš chabý pokus o znovuzrodenie premôcť. Niektoré ženy, hlavne tie, ktoré boli zvyknuté na stály príjem svojich priateľov či rodiny upadajú do depresií rýchlejšie, ako introverti pre ktorých je tento štýl života prirodzeným a príjemným. Ako sa však vyrovnať s tým že žijeme sami? Úplne sami? Aké sú praktické rady a tipy? Dámy a páni, nechajte sa unášať článkom.

Nepodceňujte domovú ochranu!

Toto je jeden z tých praktických tipov. Ani neviete aké očividné môže byť, že žijete sama. Niekedy nieje problém to prezradiť tomu nesprávnemu človeku na búrlivej párty. V každom prípade zabezpečte svoj dom, bytík či garzónku. Ak ste milovníčkou psov zvážte aj jeho kúpu. V tomto prípade sa odporúčame obrátiť na odborníka, ktorý vám pomôže s výberom psa vhodného do bytu. V inom prípade, kedy ste náhodou na psy alergická je alarm. Ak zvolíte správnu spoločnosť, určite nájdete cenový kompromis!

Hodiny sebaobrany

Možno vtipné, ale nikdy neviete čo sa vám pripletie pod nohy. Môžu byť účinné, vyformujete si postavu a prispejete k svojej bezpečnosti!

Naučte sa používať náradie

Azda jeden z najpraktickejších tipov aké sme v tomto článku mali. Určite sa vyzbrojte tým  najzákladnejším náradím! Dosť ho v milých kitoch aj v železiarstvách, ktoré sú na rohu každej ulice (takmer). Nieje nad pocit pribitia si svojej vlastnej poličky, výmeny žiarivky či ostatných prác.

Buďte opatrné čo hovoríte!

Istý náznak sme spomínali už v prvom bode. Nie vždy môžete každému veriť. Nieje nič výhodnejšie ako vedieť o vašom dennom harmonograme a o tom, že s nikým nebývate. Je to mimoriadne nebezpečné! Dávajte si pozor aj na to, ako hovoríte o svojom dome. Netreba vždy spomínať drahé vázy, luxusné šperky a podobne. Skromnosť sa vypláca!

V nasledovných bodoch poukážeme už na tú duševnú stránku. Čo k tomu povedať? Osamelosť nieje vždy dobrá, hoci sú prípady kedy by sme si to želali zo všetkého najviac. Ako teda bojovať so samotou? S pocitom osamelosti?

Bar

Samozrejme, prvá vec ktorá nás napadne je bar. Miesto kde sa stretáva veľká časť ľudí, diskutujú a často po pár minútach sú pod obraz boží. Avšak vždy sa nájdu vyvolení, často šoféri (však?), ktorí piť jednoducho nemôžu. Skús sa zoznámiť, zapoj sa ak ťa zaujme ich debata. Samozrejme vrámci slušnosti, ale niekedy nieje ani sarkazmu dosť.

Útulok

Pre milovníčky zvierat, ktoré nelipnú na zásadných vzťahoch s ľuďmi máme úžasnú ponuku. Vyhľadaj si útulky v okolí! Určite sa potešia ak vezmeš nejakého psíka na prechádzku. Nemusí to byť vôbec hodinový výlet. Utešených útulkáčov poteší aj tvoja prítomnosť.

Knižnice

Možno tam nenájdete spomínanú spoločnosť, ale určite oceníte čas strávený len a len pre seba. Možno nájdete aj svoju spriaznenú dušu v podobe rovnako strelenej kamarátky, ktorá číta rovnaký žáner alebo inteligentného muža, ktorého tiež zaujali vody biznisu.

Volieb je niekoľko. Hlavnou podstatou je poukázať nato, že aj keď ste introvertný typ, strávte niekoľko chvíľ v kruhu zvierat či ľudí. Strávte čas venovaný len sebe, pretože ten nemusí byť len vtedy ak ste niekde sama.

 

 

4