Úvod ľudia a vzťahy Nevera a ešte raz nevera…

Nevera a ešte raz nevera…

9428
0
ZDIEĽAŤ
Nevera a ešte raz nevera...
Nevera a ešte raz nevera...

V dnešnej dobe, je nevera veľa vravným a používaným slovom v praxi. Nie je to iba súčasnosť, ale aj minulosť. Nevera je známa nám všetkým už veľmi dávno. Boli obdobia, kedy nebola tak zaužívaná a bola to skôr rarita. Teraz je tomu inak a nevera patrí medzi bežný jav v spoločenskom živote. Mnoho krát zraní, alebo poznačí myslenie človeka a jeho city.

Ako je teda možné neveru zistiť?

Alebo skôr si položme otázku, či je vôbec možné neveru zistiť, bez toho, aby sa ten druhý sám preriekol. Zistiť je možné všetko, ale bez jasného dôkazu, sú to všetko iba dohady. Či už skrývanie partnerovho telefónu, alebo časté odchody s domu bez nejakého dôvodu, neskoré príchody s práce a náhly odpor ku intímnosti. Toto všetko a oveľa viac môže byť pre vás, ako znak nevery. Nerobte unáhlené závery, nie vždy je všetko v skutočnosti tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Možno je váš partner iba skutočne unavený a dosť sa mu nakopili pracovné povinnosti. Hoci skrývanie mobilu, na to veľký vplyv nemá. Nebuďte príliš zvedavá a nechajte partnerovi aj súkromie. Ak vám to tak veľmi prekáža, povedzte mu o tom a uvidíte ako zareaguje. Rozhodne sa mu nahrabte v mobile a nehľadajte aj to, čo sa nájsť v skutočnosti nedá.

Odhaliť neveru veľakrát už len vedie v rozchodu, či rozvodu. Málokedy sa daná situácia vyrieši. Sú však prípady, kedy sa neverou spečatené vzťahy dali opäť dokopy. Podstatné nie je neveru odhaliť, podstatné je nevere predísť. Stačí byť správnou ženou. Mať na tvári úsmev a všetko zvládať s nadhľadom. Starať sa o domácnosť, ale samozrejme aj o seba. Starať sa o deti ak teda nejaké sú. Navariť, upratať a byť správnou ženou v domácnosti. Nezabúdajte na intímnosti, veľa vzťahov krachuje práve kvôli tomu, že žena zrazu na intímnosti nemá čas a to je obrovská chyba. Mužovi musíte stále dávať najavo, že vám na ňom skutočne záleží.

Dbajte na svoj zovňajšok

To že ste sa stali žienkou v domácnosti neznamená, že nemáte právo sa niekedy nahodiť, alebo zájsť ku kaderníčke, či kozmetičke. Pre svojho partnera sa snažte byť stále neodolateľná, ako kedysi. Ak budete robiť všetko správne verte, že od vás partner neodíde. Ak by predsa len bol jeden s tých, ktorý aj napriek dokonalej žene si nájdu milenku. Nemáte si aspoň čo vyčítať, vy ste do vzťahu dali všetko a to že on si to nevážil vám len dáva možnosť nájsť si niekoho lepšieho, kto si vás zaslúži. V takomto prípade platí staré známe, že všetko zlé je predsa len na niečo dobré.

4