Úvod Rady a tipy Užite si cool jeseň bez chrípky a nachladnutia!

Užite si cool jeseň bez chrípky a nachladnutia!

1536
0
ZDIEĽAŤ

Radi by ste jeseň strávili aktívne s rodinou, priateľmi, či športovaním? Chrípka a nachladnutie vám môže vaše plány rýchlo prekaziť. Ako sa týmto nepríjemným jesenným ochoreniam efektívne vyhnúť?

Stráviť jeseň v posteli s chrípkou je staré známe klišé, ktoré sa opakuje každý jeden rok. Napriek tomu, že počas jesene nás často zaskočí nepríjemné a nepredvídateľné počasie, predsa len sa jedná o pekné ročné obdobie, počas ktorého nie sú výnimkou ani pekné dni. Jeseň sa tak dá využiť na výlety s rodinou, kamarátmi, na rôzne športy či vychádzky. Stráviť ju týždenným ležaním v posteli a následnou týždňovou rekonvalescenciou rozhodne nie je veľký pôžitok. Nehovoriac o tom, že ak sa vám „pošťastí“, chrípka vám zaklope na dvere hoc aj dva alebo trikrát za jednu jeseň. Prevencia proti tradičným jesenným ochoreniam je pritom jednoduchá – stačí dobrá životospráva, ktorá zahŕňa potrebné vitamíny a minerály.

Jedným z najdôležitejších vitamínov je starý známy vitamín C. Ten je najefektívnejším vitamínom na podporu imunity. Samozrejme, je dôležité podporiť ho aj ďalšími vitamínmi a minerálmi, no ak chcete vašej imunite dopriať čo najlepšiu starostlivosť, vitamín C je základom. Doplniť ho môžete napríklad vďaka účinnému prípravku Extra C 500.

Extra dlhé uvoľňovanie

Dopĺňanie vitamínu C z bežnej potravy je síce fajn, no prirodzený príjem vitamínov je častokrát nedostatočný. Najmä počas rizikového obdobia, akým je jeseň. Práve vtedy je dobrým nápadom prípravok Extra C 500. Jedna tableta tohto prípravku obsahuje až 500 miligramov vitamínu C, ktoré sa uvoľňujú postupne, minimálne počas 8 hodín. Môžete si tak byť istí, že vaše telo bude mať dostatok vitamínu C na podporu imunity počas celého dňa. Dávkovanie je jednoduché, stačí užiť 1 tabletu za deň. Tak málo stačí ku oceľovo silnej imunite!

Neváhajte a zakúpte si prípravok Extra C 500 v e-shope Greenlike.sk aj vy – imunita sa vám za to poďakuje!

4