Úvod Rady a tipy Nožnicový party stan zachráni každú akciu

Nožnicový party stan zachráni každú akciu

1089
0
ZDIEĽAŤ
Nožnicový party stan zachráni každú akciu

Hrozí, že vašu party na zelenej lúke pokazí počasie? Zachráni ju party stan. A rozhodne ho nevyužijete len pre jednu príležitosť.

Poriadna akcia s veľkým počtom ľudí sa stále častejšie robí pod šírim nebom. Atraktívne je prostredie záhrady či miesta, kde akciu organizujeme. Tiež si dokáže takto zorganizovaná party poradiť aj s väčším množstvom ľudí. Naše byty ani rodinné domy nie sú na tak veľké akcie stavané. Už menšiu svadbu sa vám v dome nepodarí zorganizovať. Pokiaľ však dokážete vytvoriť chránené zázemie na záhrade, máte vyhrané. A čo potrebujete? Predovšetkým zastrešenie, ktoré chráni pred dažďom aj silným slniečkom. Nemusíte mať ale pre tento prípad postavenú obrovskú zastrešenú pergolu. Jednoducho ju nahradí mobilný a rozkladací záhradný pavilón v podobe nožnicového stanu.

Vietor ho neodfúkne

Nožnicové stany od firmy Mutton sú pripravené do nečasu. Majú stabilnú konštrukciu odolávajúcu bežným poveternostným podmienkam u nás. Vďaka nepremokavej streche vás ochránia nielen pred letným pražiacim slniečkom, ale taktiež pred dažďom. Ak sa vám nepremokavá strecha zdá byť nedostatočnou, je možné stan doplniť aj bočnými textilnými panelmi. Tie vytvoria zázemie, ako by ste na záhrade postavili party domček.

Veľkosť si zostavíte na mieru

Základné veľkosti nožnicových stanov začínajú na 2×2 metroch. Najväčší z modelov však dokáže ponúknuť až 18 m2. To už je naozaj parádna zastrešená plocha. Ani s tou však nemusíte skončiť. Stany sú pripravené k tomu, aby ste ich mohli spájať. Takže zastrešenú plochu si vytvoríte trebárs z troch spojených stanov. Na svadbu tak môžete zastrešiť plochu aj do tvaru písmena T, čo býva veľmi obľúbený tvar taktiež pre usporiadanie stolov.

Čo by ste ešte mali vedieť o nožnicových party stanoch?

Základná biela farba nožnicového stanu nie je jedinou v ponuke Mutton. K dispozícii je tiež modrý, červený, zelený či žltý stan. Firmy a živnostníci si často nechávajú stan potlačiť prvkami firemnej identity aj reklamou.

4