Úvod Rady a tipy Na čo sa zamerať pri výbere barových stoličiek?

Na čo sa zamerať pri výbere barových stoličiek?

909
0
ZDIEĽAŤ
Na čo sa zamerať pri výbere barových stoličiek?

Ak máte pocit, že váš interiér už dlho pôsobí trochu stereotypne, možno je načase to napraviť. Je dôležité premyslieť si, akými zmenami by mala prejsť tvár vášho domu. Zvyčajne stačia maličkosti. Áno, aj maličkosti môžu mať veľký význam – napríklad barové stoličky a jedálenské stoličky.

Bary už dávno nie sú výsadou zábavných podnikov a diskoték. Čoraz častejšie ich možno nájsť aj v súkromnom bývaní. Ak sa vám tento štýl páči, nič vám nebráni v jeho implementácii.

Teraz sa zameriame na barové stoličky, ktoré sú nevyhnutným príslušenstvom väčšiny barových pultov. Ak sa ich rozhodnete kúpiť, mali by ste vedieť, ako správne postupovať!

Pozor na kontraproduktivitu

V prvom rade je potrebné vychádzať z požiadavky vzájomného prepojenia štýlu a dizajnu. Inými slovami to znamená, že všetky už účelové aj dekoratívne prvky okolo baru by mali byť zladené. Zabudnite na kontraproduktivitu. Dôležité je zladiť nielen štýl, ale aj farbu – nikto však netvrdí, že nemôžete použiť zdanlivo protichodné farby.Na čo sa zamerať pri výbere barových stoličiek?

Pozor na veľkosť barových stoličiek

Veľmi dôležitým aspektom je aj veľkosť barových stoličiek. Pri jej výbere je potrebné zohľadniť priestorové možnosti miestnosti, v ktorej sa bar nachádza, ale aj výšku baru – áno, výška barovej stoličky je jedným z najdôležitejších parametrov pri výbere.

Kvalitné materiály a ich kombinácia

O životnosti barových stoličiek a vašej celkovej spokojnosti rozhodne predovšetkým materiál, ktorý si vyberiete. V súčasnosti je štandardom plast, ktorý je na ústupe, a potom drevo a kov, ktoré zažívajú zvýšený rozmach.

A kde kúpiť moderné barové stoličky, ktoré majú dostatočný sortiment? Nemusíte nikam chodiť – všetko vybavíte za pár minút na www.hawaj.sk, ktorý sa už teraz postará o vašu maximálnu spokojnosť!

4