Úvod Rady a tipy Relaxáciu a romantiku doma a na chate vyčarí kvalitná vírivka a spoľahlivý...

Relaxáciu a romantiku doma a na chate vyčarí kvalitná vírivka a spoľahlivý gril

853
0
ZDIEĽAŤ
Relaxáciu a romantiku doma a na chate vyčarí kvalitná vírivka a spoľahlivý gril
Relaxáciu a romantiku doma a na chate vyčarí kvalitná vírivka a spoľahlivý gril

Máte radi vodu, wellness, relax, ale aj dobré jedlo a nápoje, ktoré si môžete kedykoľvek a rýchlo pripraviť? Stačí vám trochu voľného miesta v záhrade, na dvore alebo na veľkokapacitnej terase a môžete sa poobzerať po nafukovacej vírivke, ktorá urobí s vaším telom a mysľou doslova zázraky. V kombinácii s chutným jedlom budete žiariť blahom.

Investujte do kvalitnej vírivky

Ak chcete zabezpečiť, aby bola vaša nafukovacia vírivka kvalitná a slúžila vám k plnej spokojnosti dlhé roky, je dôležité vybrať si kvalitný model. Môže to byť nafukovacia vírivka od spoločnosti Bestway. Skvelé hodnotenia však majú aj vírivky Intex alebo Hanscraft. Už výber výrobcu je dobrým znamením, že budete so zakúpeným tovarom spokojní.

Mohla by sa vám napríklad páčiť nafukovacia vírivka Bestway Lay-Z Spa Milano, ktorá je momentálne dostupná na Hawaj.sk so zľavou. Môžete ju ovládať zo svojho inteligentného zariadenia prostredníctvom ľahko použiteľnej aplikácie Bestway Smart Hub. Ide o jednu z najpohodlnejších víriviek na našom trhu. Ohrieva vodu, aby ste sa cítili príjemne, má možnosť aktivovať časovač úspory energie, diaľkovo spustiť vodný filter… Masážny systém uvoľňuje bublinky na 140 miestach v strede a po stranách vírivky a môžete si nastaviť jeden z dvoch stupňov intenzity. Steny sú vyrobené z materiálu DuraPlus odolného proti prepichnutiu a konštrukcia zabraňuje roztiahnutiu, takže vírivka si zachováva rovnaký tvar bez ohľadu na to, koľkokrát ju nafúknete a vyfúknete. Automatický ohrev vody zabraňuje zamrznutiu vnútorných komponentov pri nižších teplotách. K dispozícii je digitálny panel, dávkovač chemikálií alebo zosilnený kryt s bezpečnostnými uzávermi.

Poďme grilovať

Po relaxačnom kúpeli vám určite vyhladne, takže si môžete rýchlo a hlavne chutne pripraviť jedlo pomocou grilu. Praktický plynový gril môže mať viac horákov, takže môžete naraz pripraviť väčšie množstvo jedla a jedlo môže čakať na stravníkov vo vyhrievanom priestore. Oplatí sa kúpiť gril s odkladacím priestorom, ktorý nám často chýba. Plynové grily vás ušetria hľadania a manipulácie s drevenými briketami a zašpinenia. Plynovú bombu môžete vymeniť kedykoľvek počas roka, takže ak chcete grilovať mimo sezóny, ľahko si zaobstaráte novú, na rozdiel od dreveného uhlia, ktorého môže byť v chladnejších mesiacoch nedostatok.

Kvalitné a zároveň cenovo dostupné nafukovacie vírivky a grily vrátane bohatého príslušenstva nájdete na Hawaj.sk. Pozrite sa, vyberte si tie najlepšie modely a užite si spoločné chvíle s partnerom, deťmi alebo priateľmi.

 

 

4