Úvod Rady a tipy Neviete po anglicky? Žiadne obavy!

Neviete po anglicky? Žiadne obavy!

1694
0
ZDIEĽAŤ
Neviete po anglicky? Žiadne obavy!
Neviete po anglicky? Žiadne obavy!

Aj vás čaká vytúžená dovolenka do zahraničia, na ktorú sa už postupne pripravujete Výborne! Okrem dokladov, ktoré sú bezpochyby základom na cestách, by ste nemali zabudnúť na šikovného pomocníka v podobe translatora, ktorý vás bude sprevádzať kdekoľvek, kde sa vyberiete. Pýtate sa, pre koho je táto inteligentná pomôcka určená?

Prekladač do vrecka!

Nie každý z nás je talent na jazyky. Našťastie, v dnešnej dobe sa dá tento problém vyriešiť prakticky rýchlo, a to za pomoci šikovného prekladača, ktorý preloží vami zadanú vetu behom pár sekúnd! Hlasový prekladač LANGIE je zariadenie, ktoré umožňuje obojstranný preklad až v 52 jazykoch, vďaka čomu sa dohovoríte skutočne kdekoľvek na svete! Výhodou je, že frázy sú zobrazované na LCD displeji, čiže ak potrebujete rýchlo zistiť, kde sa nachádza vlaková stanica či ubytovanie, stačí vytiahnuť translator z vrecka, nahovoriť text materinským jazykom a jedným tlačidlom frázu preložiť do požadovaného cudzieho jazyka.

Kde všade môžem hlasový prekladač využiť?

Prekladač hovoreného slova oceníte najmä  v zahraničí, trebárs vtedy, ak sa chcete zoznámiť s novými ľuďmi, ktorých materinský jazyk neovládate. Okrem toho môžete vyhľadávať obrázky k danému výrazu a tie následne využiť ako referenčné obrázky. Že by ste sa chceli zdokonaliť v angličtine a osvojiť si zložitejšie frázy? Žiadny problém! Prekladač umožňuje efektívne vzdelávanie, a to v podstate kdekoľvek a kedykoľvek. Vypočuť si frázy či slovíčka môžete pokojne aj cestou do práce či do školy.

Vzdelávajte sa

Ak aj vy túžite cestovať bez obáv, spoznávať nových ľudí, novú kultúru a zároveň sa naučiť cudzí jazyk rýchlo a efektívne, neváhajte a siahnite po vreckovom prekladači, ktorý vás bude sprevádzať všade po svete. Zabudnite na nepraktické slovníky či nespoľahlivé aplikácie do mobilu, ktoré žiaľ v mnohých prípadoch nefungujú správne.

4