Úvod Rady a tipy Ako posilniť svoj imunitný systém? Poznáme riešenie!

Ako posilniť svoj imunitný systém? Poznáme riešenie!

134
0
ZDIEĽAŤ
Ako posilniť svoj imunitný systém? Poznáme riešenie!
Ako posilniť svoj imunitný systém? Poznáme riešenie!

Máte pocit, že ste často chorí a že priebeh svojho ochorenia znášate ťažšie, ako by ste mali? Problém môže prameniť zo slabého imunitného systému. Preto sa skúste zamerať na jeho posilnenie. Na to, aby ste podporili svoj imunitný systém nepotrebujete veľa a nejde o nič náročné.

Imunitný systém je u každého človeka iný. Niekto znáša ochorenia ľahšie, niekto zase horšie. Niekto je chorí častejšie, iní menej často. To všetko závisí od toho, ako sa o svoj imunitný systém staráte. Prinášame vám praktické odporúčania, ktoré môžete aplikovať vo svojom každodennom živote na to, aby bol váš imunitný systém silnejší.

Výživové doplnky

Imunita pramení z vášho vnútra. Preto záleží na tom, akú stravu konzumujete. Dajte si záležať, aby bola vyvážená a pestrá, nakoľko na tom veľmi záleží. Tiež môžete stravu doplniť aj výživovými doplnkami. Výborným riešením je produkt od výrobcu Naturvita, Antistress, ktorý zvyšuje odolnosť voči stresu, vďaka čomu podporuje aj obranyschopnosť organizmu. Obsahuje prírodné zlúčeniny a odporúča sa užiť každý deň 2 kapsule.

Pravidelne sa hýbte

Nič nie je viac ako pohyb. Preto sa hýbte, ideálne každý deň, aspoň 30 minút. Nájdite si fyzickú aktivitu, ktorá vás baví a napĺňa. Vďaka pohybu budete mať silnejšiu imunitu, čo vplýva pozitívne nielen na fyzické, ale aj psychické zdravie. Nemusíte hneď dvíhať ťažké činky vo fitku. Stačí ak sa budete pravidelne hýbať.

Myslite na seba

Je veľmi dôležité, aby ste si počas dňa našli čas na seba a na veci, ktoré máte radi. Preto, vyhraďte si čas a venujte sa veciam, ktoré vás napĺňajú. Môže ísť o čítanie kníh, varenie jedál, horúcu vaňu, nákupy či rôzne kreatívne činnosti. Možno by ste neverili, no čas vyhradený na seba pomáha fyzickému aj psychickému zdraviu, vďaka čomu bude vaša imunita na inej úrovni.

4